Herbalife24 - vysoko kvalitná športová výživa

KVALITNÍ VÝŽIVA CELÝCH 24 HODIN

Přetavte svůj potenciál v reálné výsledky s nekompromisní sportovní výživou. Ať už jste nenáročný běžec, outdoorový nadšenec nebo elitní sportovec, sportovní řada Herbalife24® posune váš výkon na vyšší úroveň. Řada Herbalife24® nabízí produkty navržené tak, aby vyhovovaly vašim individuálním sportovním, tréninkovým a regeneračním potřebám, od vysoce kvalitních proteinových nápojů a nápojů s elektrolyty až po noční doplňky stravy. Dosáhněte nejlepšího výkonu s první řadou 24hodinové sportovní výživy na trhu.

Herbalife24 CR7 Drive - zvýšte svoj výkon

ZLEPŠETE SVŮJ VÝKON S CR7 DRIVE

Ve spolupráci s elitním fotbalistou Cristianem Ronaldem jsme vyvinuli tréninkový nápoj, který vám pomůže udržet vytrvalostní výkon* v posilovně, na hřišti nebo při venkovních aktivitách. Sacharidovo-elektrolytový nápoj CR7 Drive s osvěžující příchutí bobulí Acai byl vyvinut odborníky tak, aby poskytoval podporu při náročném tréninku a zlepšoval hydrataci*. CR7 Drive je moderní sportovní nápoj s jemnou příchutí, který vám určitě dodá ten správný drajv.

Herbalife24 Hydrate - využite svoj tréning na maximum

H24® HYDRATE – NÁPOJ S ELEKTROLYTY BEZ KALORIÍ

Hydratace během tréninku je klíčovým prvkem pro dosažení optimálního výkonu**. Na základě důkladného výzkumu a vědecky podložených receptur jsme vyvinuli nápoj s elektrolyty bez kalorií. Herbalife24® Hydrate je plný vitaminu C, který pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Díky tomu, že porce jsou dodávány v jednotlivých sáčcích, které se snadno rozmíchají, můžete si Herbalife24® Hydrate vzít s sebou, ať jste kdekoliv. Využijte svůj trénink naplno s naším lahodným elektrolytickým nápojem.

Herbalife24 Prolong - optimalizujte svoj výkon

H24® PROLONG - SACHARIDOVO-PROTEINOVÝ NÁPOJ

Abychom vám pomohli optimalizovat výkon, vyvinuli jsme jedinečnou sacharidovo-proteinovou směs, která vašemu tělu dodá klíčové živiny během dlouhodobého intenzivního cvičení**. Herbalife24® Prolong je obohacen o vitaminy C, B1, B3, B6 a B12. Prolong lze snadno smíchat s vodou a připravit si tak osvěžující vysoce výkonný nápoj s citrusovou příchutí. Herbalife24® Prolong je ideální produkt, který podpoří váš každodenní trénink a pomůže vám podat co nejlepší výkon. 

Herbalife24 Rebuild Strength - regenerácia po silovom tréningu

H24® REBUILD STRENGTH - ZOTAVENÍ PO SILOVÉM TRÉNINKU

Po intenzivním silovém tréninku si vy i vaše svaly potřebují oddýchnout. Pro podporu regenerace je nezbytné po tréninku konzumovat bílkoviny a sacharidy**. Herbalife24® Rebuild Strength je lahodný koktejl s čokoládovou příchutí, který poskytuje 25 gramů bílkovin, jež přispívají k růstu a udržení svalové hmoty po tréninku. Optimalizujte svou regeneraci s Herbalife24® Rebuild Strength.

Herbalife24 Rebuild Endurance - zotavte sa po vytrvalostnom tréningu

H24® REBUILD ENDURANCE - ZOTAVENÍ PO VYTRVALOSTNÍM TRÉNINKU

Účinný plán regenerační výživy obsahuje vyvážený poměr hydratace, bílkovin a sacharidů**. Pro podporu regenerace po tréninku jsme připravili sacharidovo-proteinový sportovní nápoj s klíčovými vitaminy a minerály. Herbalife24® Rebuild Endurance obsahuje jedinečnou směs vitaminů C, E, B1, B2 a železa, díky čemuž je skvělým regeneračním nápojem pro vytrvalostní sporty a po aerobním cvičení.

Herbalife24 - rada športovej výživy formulovaná pre výkon

RECEPTURA PRO DOSAŽENÍ VÝKONU. VĚDECKY PODLOŽENO.

Posuňte svou kondiční přípravu, výkonnost a regeneraci na vyšší úroveň s Herbalife24®. Naše 24hodinová řada sportovní výživy je určena pro každodenní sportovce, elitní sportovce i ty, kdo usilují o co nejlepší výkony. Každý produkt byl odborně vyvinut a podpořen vědecky podloženým výzkumem. Všechny produkty Herbalife24® jsou složeny z vysoce kvalitních ingrediencí a přísně testovány, aby bylo zajištěno, že splňují a překračují průmyslové standardy.

Herbalife24 - rada výživy s certifikáciou Informed Sport

VYVINUTO V LABORATOŘI. OVĚŘENO V TERÉNU

Všechny produkty Herbalife24® jsou plně testovány na přítomnost zakázaných látek nezávislou třetí stranou. Program zajištění kvality Informed Sport potvrzuje, že šarže vzorku, do které tento produkt spadá, byla testována na zakázané látky špičkovou sportovní antidopingovou laboratoří LGC. Naše řada Herbalife24® představuje účinný plán sportovní výživy – zajišťuje hydrataci, poskytuje bílkoviny, sacharidy a klíčové vitaminy a minerály. Naši řadu sportovní výživy si můžete přizpůsobit svým specifickým tréninkovým potřebám. Trénujte jako sportovec s nekompromisní sportovní výživou.

Herbalife24 - športová výživa pre každodenného športovca

100% SEBEJISTOTA SOUTĚŽIT

Produkty Herbalife24® jsou pravidelně testovány a kontrolovány, aby splňovaly řadu podrobných specifikací, které zaručují stabilitu produktu a shodu všech složek s údaji na etiketě. Naším slibem je zajistit, aby sportovci, trenéři a koučové mohli našim produktům důvěřovat. Maximalizujte svůj výkon a regeneraci se 100% důvěrou ve svou výživu.

  

Často kladené otázky (FAQ)

O1: Jak sestavit účinný plán sportovní výživy?

Když přemýšlíte o nejúčinnějších sportovních produktech, které můžete užívat při tréninku, je užitečné přemýšlet o nich ve třech fázích: před, během a po cvičení.

  • Příprava těla na každodenní cvičení je stejně důležitá jako dobití energie po tréninku. Výživa před tréninkem by se měla zaměřit na hydrataci a dodání energie vašemu tělu**.
  • Během cvičení si budete chtít udržet zvýšenou hladinu energie a zároveň zůstat hydratovaní a plní energie**. Náš sacharidovo-proteinový nápoj Herbalife 24® Prolong obsahuje přidané vitaminy a je ideální pro užívání během dlouhodobého intenzivního cvičení. CR7 Drive je sportovní nápoj vyvinutý ve spolupráci s Cristianem Ronaldem a je určen k udržení vytrvalostního výkonu*, pomáhá doplnit energii při náročném tréninku* a zvyšuje hydrataci*.
  • Po intenzivním tréninku nebo cvičení si vy i vaše svaly potřebují oddychnout. Účinný regenerační výživový plán obsahuje vyvážený poměr hydratace, bílkovin a sacharidů. Objevte naše proteinové koktejly Herbalife 24® Rebuild EnduranceRebuild Strength, proteinové tyčinky a multivitaminové doplňky stravy navržené tak, aby vám pomohly zotavit se po tréninku a nabídly vám nutriční podporu. Proteiny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.

 

O2: Jak se sportovní výživa liší od běžné výživy?

Často panuje mylná představa, že sportovní výživa je určena pouze pro profesionální sportovce. Je pravda, že sportovci tvrdě trénují a jejich nároky na výživu jsou velmi vysoké, ale sportovní výživa je založena na pevných obecných základech výživy, které lze aplikovat na každého, kdo se pravidelně věnuje aktivnímu životu.

Všeobecně výživa vyžaduje konzumaci určitého počtu kalorií a základních živin pro udržení životně důležitých tělesných funkcí, které jsou určeny jedinečnými výživovými a kondičními cíli dané osoby.

Rovněž vyvážený plán sportovní výživy – poskytující stravu, tekutiny a doplňky stravy podle potřeby – podporuje především optimální zdraví a zároveň dodává energii pro fyzickou aktivitu, podporuje regeneraci a optimalizuje tréninkovou adaptaci a výkonnost*****.

  • Zajistit, aby kalorie obsahovaly správné množství makroživin: bílkovin, sacharidů a tuků.
  • Zajistit správnou hydrataci – ta je pro správné fungování organismu klíčová. Při konzumaci energetických nápojů sledujte denní příjem kofe

O3: Co jsou to produkty sportovní výživy?

Výživa a dobrý fitness plán jdou ruku v ruce. Ať už s fitness teprve začínáte, nebo jste pravidelným návštěvníkem posilovny či výkonnostním sportovcem, potřebujete optimální výživu, která vás podpoří v každém okamžiku. Naše sportovní řada Herbalife 24® nabízí produkty, které potřebujete k přípravě, tréninku a regeneraci. Řadu lze přizpůsobit na základě vašeho konkrétního tréninkového plánu. Posuňte trénink, výkon a regeneraci na vyšší úroveň s naší řadou sportovní výživy 24 hodin denně. Zaručujeme, že každý produkt z každé šarže je prověřen na přítomnost zakázaných látek nezávislou třetí stranou. Pro vaši jistotu lze produkty sledovat pomocí čísla šarže uvedeného na produktu a kontrolovat na adrese www.informed-sport.com.

 

O4: Kdy bych měl užívat doplňky sportovní výživy?

Důležité není jen to, jaké produkty sportovní výživy používáte, ale také kdy je používáte. V závislosti na vašich vlastních výživových a kondičních cílech může váš tréninkový režim vyžadovat určité typy doplňků sportovní výživy před, během nebo po tréninku**. Naše sportovní řada Herbalife24® poskytuje výživovou podporu pro sportovce, kteří sportují 24 hodin denně™. Je navržena tak, abyste si ji mohli přizpůsobit na základě svých sportovních, tréninkových, výkonnostních a regeneračních potřeb***.

 

O5: Kde si mohu koupit produkty sportovní výživy v České republice?

Produkty Herbalife24® se prodávají výhradně prostřednictvím sítě Nezávislých distributorů. Sportovní nutriční produkty Herbalife24® si můžete zakoupit tak, že se spojíte s některým z našich Nezávislých distributorů (Nezávislého distributora ve svém kraji najdete pomocí formuláře).

 

*Roztoky sacharidů a elektrolytů přispívají k udržení vytrvalostního výkonu během dlouhodobého cvičení. Roztoky sacharidů a elektrolytů zvyšují absorpci vody během fyzické zátěže.

**Kerksick et al. J Int Soc Sports Nutr. 2018;15(1):38. Kerksick et al. J Int Soc Sports Nutr. 2017;14:33.

***Kim et al., Eur J Clin Nutr. 2007; 61(4): 536-541; Messaoudi et al., Eur J Clin Nutr. 2005; 44(2): 128-132; Miclo et al., FASEB J, 2001; 15(10): 1780-1782

**** Doporučuje se nepřekračovat denní příjem 400 mg kofeinu ze všech zdrojů (200 mg pro těhotné nebo kojící ženy).). EFSA NDA Panel, 2015. EFSA Journal 2015; 13( 5):4102, 120 pp.

*****Thomas et al. J Acad Nutr Diet. 2016;11