Izdelki Herbalife SKIN – nega kože z rastlinskimi snovmi za vsakdanjo uporabo

ROSTLINNÁ PÉČE O PLEŤ S OVĚŘENÝMI VÝSLEDKY

Herbalife SKIN spojuje recepturu, kvalitu a ověřené výsledky v komplexní řadě péče o pleť. Inteligentní vnější výživa, která udržuje vaši pleť svěží a omlazenou. Naše produkty bez přidaných parabenů a sulfátů obsahují rostlinné látky a vitaminy, které zlepšují vzhled pleti. Díky přísadám jako je Aloe Vera, vitaminy C, E a B3 podporuje naše klinicky testovaná řada Herbalife SKIN jemnější, hladší a zářivější pleť.*

Herbalife SKIN Collagen Skin Booster - nápoj krásy s ověřenými výsledky

COLLAGEN SKIN BOOSTER –KOLAGEN PRO ZDRAVĚ VYPADAJÍCÍ PLEŤ

Propojení vědy a chuti. Odborně jsme vyvinuli Collagen Skin Booster–nápoj krásy s prokazatelnými výsledky. Collagen Skin Booster obsahuje Verisol® P, u něhož bylo vědecky prokázáno, že redukuje oční vrásky a zlepšuje pružnost pokožky během pouhých 4 týdnů. Collagen Skin Booster s vysokým obsahem klíčových vitamínů a minerálů je určen jako doplněk každodenní péčeo pleť. Stejně důležitá je i chuť a my jsme při vývoji tohoto kolagenového prášku nic neponechali náhodě. Vychutnejte si Collagen Skin Booster s osvěžující jahodovo-citronovou příchutí.

DOKONALÁ PÉČE O PLEŤ V5 KROCÍCH

 1. ČIŠTĚNÍ
  Nejdříve to nejdůležitější – krok 1 v péči o pleť je její čištění. Čistící přípravky na obličej odstraňují přebytečné mastnoty, nečistoty a make-up před tonizací a hydratací. Herbalife SKIN nabízí všestrannou řadu čisticích produktů s rostlinným složením a hloubkově čistícími složkami, které jsou vhodné pro všechny typy pleti. Vybírejte si mezi produkty jako je zklidňující čisticí přípravek s aloe, rozjasňující čisticí přípravek s citrusy, ovocný peeling Instant Reveal a čisticí jílová maska s mátou.

 2. TONIZACE
  Používání tonika po čištění pleti je nejlépe střeženým tajemstvím v péči o pleť. Tonizace pomáhá hydratovat a osvěžit mdle vypadající pleť a zároveň ji připravuje na lepší vstřebávání séra. Povzbuzující bylinkové tonikum je zcela bez alkoholu a obsahuje Aloe Vera a vitaminy B3, C a E.

 3. OŠETŘENÍ
  Dalším krokem v péči o pleť je zmírnění jemných vrásek** a zlepšení hebkosti pleti.*** K tomu můžete použít sérum s vysokou koncentrací účinných látek. Připravili jsme složení séra proti vráskám s vitamínem B3, antioxidačními vitamíny C a E, Aloe Vera a extraktem ze semen kaštanu. Naše lehké sérum se rychle vstřebává a pomáhá vám pozorovat zlepšení zářivosti a lesku.***

 4. ZAMĚŘENÍ
  Pokožka kolem očí je velmi jemná a citlivá a může být náchylná k vysušení. V tomto kroku věnujete zvýšenou péči tomu, aby byla pokožka pod očima řádně vyživována. Zde přijdou vhod oční krémy a gely. Produkty péče o okolí očí Herbalife SKIN – zpevňující oční gel a hydratační oční krém – obsahují Aloe Vera, výtažek z okurky a vitaminy, které pomáhají zlepšit celkový vzhled okolí očí.*

 5. HYDRATACE
  Používání hydratačního krému je nesmírně důležité, protože díky němu je vaše pleť zářivější, jemnější a hladší.*** Používáním denního hydratačního krému udržujete svou pleť svěží a hydratovanou po celý den. Pokud jde o večerní péči o pleť, je nezbytné používat výživný noční krém, který dodává pleti v noci tolik potřebnou hydrataci. Chcete-li svou pleť chránit před širokým spektrem UVA/UVB záření, zařaďte do své každodenní péče o pleť hydratační krém s SPF30.

Řada Herbalife SKIN - produkty péče o pleť obsahující klíčové vitamíny

NAŠE FILOZOFIE PÉČE O PLEŤ

Dopřejte své pleti výživu, kterou si zaslouží. Všechny produkty Herbalife SKINobsahují rostlinné složky, silné antioxidanty a klíčové vitaminy a minerály. Žádné produkty vnější výživy z řady Herbalife SKIN neobsahují parabeny a sulfáty. Odborná a vysoce kvalitní výživa je základem všeho, co děláme.

Řada Herbalife SKIN - jednoduchá péče o pleť

NAŠE ROSTLINNÁ RECEPTURA PÉČE O PLEŤ

Jednoduchá péče o pleť. Řadu Herbalife SKIN jsme vytvořili pomocí jedinečné směsi hydratačních rostlinných látek, antioxidačních vitaminů a klíčových minerálů. Všechny naše pleťové krémy, séra, gely a hydratační krémy jsou klinicky testovány a je prokázáno, že vám pomohou dosáhnout optimálních výsledků, zejména jemnější, hladší a zářivější pleť.***

Herbalife SKIN 7denní výsledkový balíček

OVĚŘENÁ RECEPTURA S ORIENTACÍ NA VÝSLEDEK

Naše sada produktů Herbalife SKIN je navržena a vyvinuta tak, aby přinášela rychlé a viditelné výsledky již za 7 dní.* Testujeme, znovu testujeme a poté opět testujeme, abychom se ujistili, že naše produkty jsou vyvinuty tak, aby vám pomohly dosáhnout pozoruhodného zlepšení jemnosti, hladkosti, zářivosti a jasu pleti již za 7 dní.***

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

O1: Jak poznám, že mám normální až suchou pleť?

Na normální až suché pleti se objevují místa s odlupujícími se kožními buňkami, povrch pleti je matný a jemné vrásky jsou viditelnější, zejména v okolí očí a nad rty. Drsné čištění, chladné počasí, horko v místnosti a suché podnebí způsobují, že je vaše pleť napjatá a citlivá. Lidé s normální až suchou pletí jsou naštěstí obvykle bez skvrn a vyrážek. Pro normální až suchou pleť zařaďte do své každodenní péče zklidňující čisticí přípravek s aloe Herbalife SKIN.

O2: Jak poznám, že mám normální až mastnou pleť?

Normální až mastná pleť je lesklá, zejména v oblasti T-zóny (nos, brada, čelo a tváře). V těchto oblastech je více mazových žláz než v jiných částech obličeje, a proto jsou o něco mastnější a častěji praskají. Póry mohou být viditelnější, skvrny zřetelnější a obličej může být citlivý na drsné čisticí prostředky a vysušující alkoholy. Pro normální až mastnou pleť používejte rozjasňující čisticí přípravek s citrusy Herbalife SKIN.

O3: Je nutné používat hydratační krém, pokud mám mastnou pleť?

Jedním slovem ano! Aby vaše pokožka fungovala co nejlépe, musí mít dostatek vlhkosti. I ta nejmastnější pleť může mít nízkou vlhkost. Bez ohledu na typ pleti je hydratace základním krokem pro zdravou pleť a měla by se provádět každé ráno a každý večer před spaním. Řada Herbalife SKIN obsahuje rozjasňující čisticí přípravek s citrusy určený pro normální až mastnou pleť.

O4: Kdy mám používat sérum? Je lepší ho nanášet před nebo po aplikaci nočního krému nebo denního mléka?

Sérum se vždy nanáší PŘED hydratačním krémem. Séra mají obecně lehčí texturu a konzistenci. Jejich složení je takové, aby se složky dostaly hlouběji do pokožky, než kam se dostane většina hydratačních přípravků. Proto je tak důležité nanášet sérum jako první a teprve potom noční krém či denní krém. Nezapomeňte si před aplikací séra vždy vyčistit a tonizovat pleť, abyste dosáhli maximálních výsledků.

O5: Proč je důležité používat noční krém?

Kožní buňky se obnovují rychleji než jiné buňky v těle. Nejvíce buněk se rozmnožuje v době, kdy spíte. V této době vaše tělo napravuje škody, které vznikly během dne. Protože se v této době tvoří nové buňky, je nezbytné používat noční krém obohacený o vitaminy a živiny, které usnadňují zdravou obnovu buněk. Naše řada Herbalife SKIN obsahuje noční krém bohatý na antioxidanty pro všechny typy pleti, který pomáhá bojovat proti známkám stárnutí.

O6: Mohu používat oční gel i oční krém současně?

Každý produkt byl vyvinut pro konkrétní funkci péče o pleť. Oční gel pomáhá zpevnit pokožku kolem očí, zatímco oční krém přináší potřebnou hydrataci a pomáhá zmírnit výskyt jemných linek a vrásek. Pro dosažení maximálního účinku je nejlepší dodržovat denní a noční režim, což znamená oční gel ráno a oční krém na noc. Pokud se však rozhodnete používat obojí, naneste nejprve oční gel, počkejte asi minutu, dokud nezaschne, a poté naneste oční krém.

O7: Jaký je rozdíl mezi očním gelem a očním krémem?

Oční gel se obvykle používá během dne, aby pomohl oživit oblast pod očima, příjemně ji zchladil, osvěžil a dodal jemné pleti energii. Zpevňující oční gel Herbalife SKIN pomáhá zvyšovat pružnost pokožky. Oční krém lze používat během dne i noci, ale obvykle se aplikuje před spaním. Oční krémy mají bohatší texturu než oční gel a poskytují očnímu okolí dodatečnou hydrataci a vitaminy. Vyzkoušejte zpevňující oční gel a hydratační oční krém Herbalife SKIN, které dosahují skvělých výsledků.

O8: Proč musím používat peeling?

Pleť každého člověka se přirozeně odlupuje. Ve skutečnosti každou minutu ztratíme asi milion částeček kožních buněk. Používání exfoliačního peelingu tomuto procesu napomáhá. Teenageři kompletně regenerují svou pokožku přibližně každých 14 dní. Po dosažení 40 let věku se tato doba může prodloužit na 30-40 dní, což vede k suché, popelavé nebo skvrnité pokožce. Správná exfoliace zkracuje dobu, po kterou buňky zůstávají na povrchu. Peelingové částečky odloupnou suché, odumřelé buňky a vynesou do popředí novější kožní buňky, díky čemuž získáme zdravější a živější pleť. Ovocný peeling Instant Reveal Herbalife SKIN obsahuje semínka borůvek pro exfoliaci, která vyhlazují a leští pleť.

O9: Proč je dobré používat masku?

Masky zajistí rychlé čištění, tonizaci a hydrataci v jednom kroku. Dodávají pleti vlhkost nebo absorbují oleje z pleti a pomáhají zdokonalovat vzhled pórů, rozpouštět nečistoty a tonizovat pleť. Výsledkem je jemná a hladká pleť se zlepšenou strukturou a tónem. Po masce je dobré vždy použít hydratační krém nebo noční krém, který pomáhá udržovat zdravou rovnováhu vlhkosti.

O10: Pokud se rozhodnu použít masku a peeling ve stejný den, co mám udělat jako první?

Doporučujeme nejprve provést peeling pokožky. Nemá smysl plýtvat dobrou maskou na odumřelé kožní buňky. Když nejprve provedete peeling, nanesete masku na pěkný, čerstvý obličej. Maska tak může poskytnout své výhody, aniž by byl proces jakkoliv narušen odumřelými nebo odumírajícími kožními buňkami.

O11: Kde si mohu koupit produkty péče o pleť Herbalife SKIN v České republice?

Produkty Herbalife SKIN se prodávají výhradně prostřednictvím sítě Nezávislých distributorů. Produkty Herbalife SKIN si můžete zakoupit tak, že se spojíte s některým z našich Nezávislých distributorů (Nezávislého distributora ve své oblasti najdete pomocí formuláře).

O12: Za jak dlouho uvidím výsledky?

Naše produkty Herbalife SKIN jsou dermatologicky testovány a je u nich klinicky prokázáno, že přinášejí rychlé a viditelné výsledky již za 7 dní.* Během pouhých 7 dní** se redukuje výskyt jemných linek a vrásek, pleť se pozoruhodně zlepšuje, stává se jemnější, hladší, zářivější, lesklejší a jasnější.***

O13: Jsou produkty Herbalife SKIN veganské a nejsou testované na zvířatech?

Produkty Herbalife SKIN nejsou testovány na zvířatech. Všechny produkty Herbalife SKIN jsou vyvinuty v souladu s předpisy EU, které zakazují testování kosmetiky na zvířatech. Kromě toho žádný z produktů vnější péče Herbalife SKIN neobsahuje složky živočišného původu.

*Výsledky se vztahují na sérum proti vráskám, vyživující noční krém, denní rozjasňující hydratační krém, hydratační krém s SPF 30, hydratační oční krém a zpevňující oční gel.

**Testováno na 30 subjektech: měření drsnosti kůže pomocí Visioscanu v intervalech 0, 7 a 42 dní.

***Testováno na 30 subjektech: jemnost, hebkost, oslnivost, jas a prozářenost měřena profesionální vizuální analýzou v intervalech 2, 4 a 7 dní.