Lidé konzumující produkty Herbalife Nutrition venku

KDO JSME

Světový lídr v oblasti náhrad jídel, doplňků stravy a produktů sportovní výživy. Každý den se po celém světě spotřebuje více než 4 miliony koktejlů Herbalife Nutrition.

Členové diskutují o štítku produktu Formula 1

JAK PRACUJEME

K zákazníkům se dostáváme prostřednictvím sítě Členů. Osobní zkušenost s produkty a vzdělání v oblasti výživy, které mají naši Nezávislí Členové, je proto pro nás rozhodující. Jde o další aspekt, který zahrnuje motivaci a osobní podporu, která dává našim zákazníkům důvěru ke změně k lepšímu. To je to, co nazýváme "přidaná hodnota distributora".

  

Green Tick

Naše proč
Dělat svět zdravějším
a šťastnějším

Green Tick

Naše Co
Vytvářet inspirativní
výsledky pro lepší život

Green Tick

Jak na to
Prostřednictvím účelově
zaměřených Členů,
kteří jsou naším rozdílem

Green Tick

Naše hodnoty
Vždy děláme to, co je správné.
Pracujeme spolu.
Budujeme to lépe.

  

Členové a zákazníci, kteří mluví o podnikatelské příležitosti venku

KDE NÁS NAJDETE

Společnost Herbalife Nutrition, která byla založena v roce 1980, dnes působí ve více než 90 zemích s více než 8 000 zaměstnanci po celém světě.

herbalife nutrition ikona vo viac ako 90 krajinách

Státy po celém světě

herbalife nutrition fakty založené v roku 1980 ikona

Společnost byla založena v Los Angeles

herbalife nutrition ikona viac ako 8000 zamestnancov

Zaměstnanci po celém světě

  

herbalife nutrition farmár kontrolujúci úrodu na poli

PROČ NAŠE PRODUKTY

Institut Herbalife Nutrition je složený z předních odborníků a má za úkol propagovat bezchybnost v oblasti výživy prostřednictvím klinického výzkumu a vzdělávání po celém světě.

herbalife nutrition továreň s kanistrami formuly 1 na výrobnom páse

Zařízení v Herbalife Nutrition těží z nejnovější technologie a patří mezi nejvyspělejší na světě. Naše laboratoře po celém světě mají certifikát ISO 17025. V Evropě testujeme produktovou řadu Herbalife24® na zakázané látky společností LGC prostřednictvím světově uznávaného programu 'Informed Sport'.

Herbalife Nutrition Foundation Children soudržnost

NADACE HNF

Naši Členové a zaměstnanci pomáhají komunitám. Dobrovolně věnují svůj čas lidem a dětem, které to nejvíce potřebují, prostřednictvím naší neziskové organizace Herbalife Nutrition Foundation.

dve deti objímajúce sa a usmievajúce sa na ihrisku casa herbalife

Program Herbalife Nutrition Foundation (HNF) byl založen v roce 1994 a věnuje se zlepšování života dětí. Prostřednictvím své sítě programů Casa Herbalife spolupracuje HNF s organizacemi z celého světa na poskytování zdravé výživy ohroženým dětem.

herbalife nutrition sponzorovaná futbalistka atlético madrid

SPONZORING

Sponzorujeme více než 190 sportovních událostí, týmů a sportovců po celém světě, včetně více než 70 špičkových sportovců a týmů v Evropě.Herbalife Nutrition sponzoruje: profesionálního fotbalistu Cristiana Ronalda, americký fotbalový klub LA Galaxy a španělský ženský fotbalový tým Premier Division Atlético Madrid.

herbalife nutrition členovia, ktorí sa rozprávajú a robia si poznámky v nutričnom klube

PŘIDEJTE SE K NAŠEMU TÝMU

Pracujeme v dynamickém a rychle se rozvíjejícím prostředí a věříme, že budeme pracovat jako tým, abychom to "budovali lépe". Zavázali jsme k určitým standardům pro naše odvětví a budeme potřebovat vaši pomoc, abyste nám pomohli dosáhnout našich cílů. Pokud jste připraveni připojit se k týmu Herbalife Nutrition s více než 8 000 zaměstnanci po celém světě, chceme o vás vědět.