Tato webová stránka a její obsah byly vyvinuty a zpřístupněny pouze za účelem poskytování vzdělávacích informací a nesmí být považovány za marketingový materiál ani se s nimi nesmí tak nakládat. Prohlášení uvedená na webových stránkách nebyla hodnocena žádným regulačním orgánem. Informace o výhodách jsou konkrétně spojeny s publikovanými vědeckými důkazy a výzkumy. Na obsah této webové stránky se nesmí odkazovat, kopírovat, reprodukovat nebo jinak distribuovat, a to vcelku ani zčásti. Na základě obsahu by se neměla podnikat žádná akce.

Lžička se šafránem

VZÁCNÝ ŠAFRÁNOVÝ EXTRAKT

Bylo vědecky prokázáno, že náš vzácný šafránový extrakt zlepšuje kvalitu spánku, pomáhá zlepšit vaši náladu po probuzení a zvyšuje hladinu melatoninu, díky kterému podporuje váš cyklus spánku/probouzení. Extrakt ze šafránu v Night Mode pomáhá také snížit nespavost a po kvalitním spánku v noci se budete ráno cítit svěží.

Další informace o spánku a tipy, jak zlepšit jeho kvalitu najdete na www.mind-wellnesshub.com.

Ajedrez sobre mesa

NEUMENTIX™

Neumentix™ obsahuje jedinečnou kombinaci polyfenolů z přírodních zdrojů, včetně kyseliny rozmarýnové. Polyfenoly Neumentix™ byly klinicky testovány na zlepšení kognitivních a mentálních schopností tím, že podporují soustředění, koncentraci, reakční dobu a pracovní paměť, aniž by narušovaly spánek.

Další informace o zdraví mozku a tipy, jak si udržet zdravou mysl, najdete na adrese mind-wellnesshub.com/cz.

A phytonutrient rich capsule containing natural caffeine, packed with Vitamin C, Vitamin B3, Chromium and botanical extracts.

FIIT-NS™

Fiit-NS™ je směs polyfenolů, které se získávají z ovoce a zeleniny. Studie prokázaly, že tato směs může pomoci s redukcí břišní tukové hmoty a zmenšením obvodu pasu a dále může mít pozitivní vliv na kvalitu života spojenou se zdravím a zároveň snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Venkovní yoga

EPICOR®

Na rozdíl od jiných vitamínových doplňků nebo složek je EpiCor založen na nezpracovaných surovinách a bylo klinicky prokázáno, že podporuje silný imunitní systém. Při každodenním užívání doplněk EpiCor pomáhá lidem dosáhnout zdravějšího životního stylu, jelikož podporuje zdravou imunitu a správnou funkci nosních dutin a také může podpořit střevní mikroflóru.

Potraviny podporující zdraví střev

PREBIOTIKÁ A PROBIOTIKÁ

Klíčem k prevenci mnoha zdravotních problémů je udržovat zdravá střeva. Proto je pro nás zásadní, abychom jedli potraviny a doplňky, které slouží jako potrava pro naše „přátelské bakterie”, a také dostatek vlákniny. Dodáním obou těchto složek zvyšujeme množství dobrých bakterií v našich střevech a zároveň se chráníme před zažívacími problémy, stresem, slabou imunitou, problémy se spánkem a poruchami nálad.

Šťastný mladý pár

VERISOL®P

VERISOL®P se skládá z čistých, přírodních kolagenových peptidů. Je věděcky dokázáno, že tyto speciálně vyvinuté peptidy, poskytují nejvyšší možnou účinnost na lidskou pokožku, přičemž výsledky se projeví již za 4 týdn. Kolagenové peptidy fungují tak, že stimulují metabolismus naší pokožky zevnitř.