Tato webová stránka a její obsah byly vyvinuty a zpřístupněny pouze za účelem poskytování vzdělávacích informací a nesmí být považovány za marketingový materiál ani se s nimi nesmí tak nakládat. Prohlášení uvedená na webových stránkách nebyla hodnocena žádným regulačním orgánem. Informace o výhodách jsou konkrétně spojeny s publikovanými vědeckými důkazy a výzkumy. Na obsah této webové stránky se nesmí odkazovat, kopírovat, reprodukovat nebo jinak distribuovat, a to vcelku ani zčásti. Na základě obsahu by se neměla podnikat žádná akce.

Výtažky ze zeleného čaje, grepu, hroznů, černé mrkve a guarany

FIIT-NS™

Fiit-NS™ je směs polyfenolů, které se získávají z ovoce a zeleniny. Studie prokázaly, že tato směs může pomoci s redukcí břišní tukové hmoty a zmenšením obvodu pasu a dále může mít pozitivní vliv na kvalitu života spojenou se zdravím a zároveň snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Venkovní yoga

EPICOR®

Na rozdíl od jiných vitamínových doplňků nebo složek je EpiCor založen na nezpracovaných surovinách a bylo klinicky prokázáno, že podporuje silný imunitní systém. Při každodenním užívání doplněk EpiCor pomáhá lidem dosáhnout zdravějšího životního stylu, jelikož podporuje zdravou imunitu a správnou funkci nosních dutin a také může podpořit střevní mikroflóru.

Potraviny podporující zdraví střev

PREBIOTIKÁ A PROBIOTIKÁ

Klíčem k prevenci mnoha zdravotních problémů je udržovat zdravá střeva. Proto je pro nás zásadní, abychom jedli potraviny a doplňky, které slouží jako potrava pro naše „přátelské bakterie”, a také dostatek vlákniny. Dodáním obou těchto složek zvyšujeme množství dobrých bakterií v našich střevech a zároveň se chráníme před zažívacími problémy, stresem, slabou imunitou, problémy se spánkem a poruchami nálad.

Šťastný mladý pár

VERISOL®P

VERISOL®P se skládá z čistých, přírodních kolagenových peptidů. Je věděcky dokázáno, že tyto speciálně vyvinuté peptidy, poskytují nejvyšší možnou účinnost na lidskou pokožku, přičemž výsledky se projeví již za 4 týdn. Kolagenové peptidy fungují tak, že stimulují metabolismus naší pokožky zevnitř.