Kontaktujte nás

Hledáte odpověď na vaše dotazy nebo potřebujete poradit?

Podporu máte vždy na dosah. Chcete-li se dozvědět více o Herbalife, prosím:

Ptejte se vašeho nezávislého distributora Herbalife

Ať chcete získat informace o produktech nebo máte zájem o příležitost Herbalife k podnikání, doporučujeme vám kontaktovat vašeho místního distributora Herbalife. Váš distributor je zde proto, aby vám zodpověděl veškeré vaše dotazy a poskytl odbornou radu a podporu. Stačí zvednout telefon a vytočit telefonní číslo.

Volejte Herbalife

Zavolejte nám, prosím, na číslo +420 226 251 491.
Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 8.30 do 16.00

Napište Herbalife

HERBALIFE Czech Republic s.r.o.
Radlická 740/113D
15800 Praha 5 - Jinonice

Elektronická pošta… a proč tento způsob komunikace nepreferujeme

Vaše spokojenost je pro Herbalife vším a proto chceme mít jistotu, že vždy obdržíte přesné informace. Odpovědi prostřednictvím elektronické pošty mohou být často krátké, neuspokojivé, či nekompletní. Proto dáváme přednost účelným a smysluplným zákaznickým službám, nejlépe osobnímu rozhovoru s centrálou Herbalife nebo s distributorem Herbalife ve vašem místě.

Máte zájem o Herbalife a chcete se dozvědět více?

Herbalife všem nabízí příležitost dosáhnout optimálního, aktivního životního stylu. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte nás, prosím, dle uvedených kontaktních údajů a my vás spojíme s distributorem ve vašem místě.

Nezávislý distributor Herbalife vám zodpoví vaše dotazy, pomůže vám dozvědět se vše o výrobcích a společnosti a také vám pomůže vytvořit program vyhovující vašim osobním potřebám.

Ať je vaším cílem regulovat váhu, cítit se lépe nebo zvýšit hladinu energie, váš osobní distributor Herbalife vám pomůže vytvořit program odpovídající vašim požadavkům. Je zde proto, aby vám zodpověděl veškeré vaše dotazy, dodal vám motivaci a povzbuzení a oslavil s vámi dosažené úspěchy.

Chcete-li získat více informací o jedinečné příležitosti a výrobcích Herbalife, pošlete nám vaše kontaktní údaje, brzy se s vámi spojí nezávislý distributor Herbalife ve vašem místě.

Fakturační adresa:

HERBALIFE Czech Republic s.r.o.
Radlická 740/113D
15800 Praha 5 - Jinonice
IČ: 02855089

 

NEBOJTE SE OZVAT

Máte-li jakékoli otázky nebo podezření nebo víte-li o něčem, co by mohlo být v rozporu s našimi zásadami, kodexem, pravidly nebo zákonem, dejte nám ihned vědět. 

Jsme rádi, když nás kdokoli, včetně našich obchodních partnerů, zástupců třetích stran, poskytovatelů a dodavatelů, okamžitě kontaktuje v případě jakéhokoli neetického jednání, o kterém ví nebo na které má podezření.

Navštivte web IntegrityLine.Herbalife.com, pokud chcete nahlásit neetické jednání nebo máte otázky nebo podezření ohledně etického jednání ve společnosti Herbalife. 

Ať už své podezření vyjádříte jakkoli, vaše hlášení bude bráno vážně. Nahlásit problém můžete 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, aniž byste se museli obávat následků. 

„Vždy děláme to, co je správné“ Není to jen to, co děláme, ale kdo jsme.