Autor: Herbalife Nutrition

Vejce patří k nejvýživnějším a nejuniverzálnějším potravinám. Koho by napadlo, že obyčejné vejce může obsahovat tolik živin? Díky své jemné chuti se vejce skvěle hodí do celé řady pokrmů, na kterých si můžete pochutnat v kteroukoli denní dobu.

Autor: Herbalife Nutrition

Vmáčkněte tyto jednoduché a efektivní cviky do prostoru mezi schůzkami, telefonáty nebo pracovními úkoly v pohodlí svého domova.

Autor: Herbalife Nutrition

Když čelíme nejistotě, stresovým situacím a/nebo změnám v našem každodenním stereotypu, má to dopad na naši mysl, tělo a obecný pocit pohody.

Takovéto narušení může ovlivnit kvalitu naší kůže, vlasů, poškodit vzorce našeho spánku, způsobit přibírání na váze (nebo ztrátu váhy) a úzkost. Existuje mnoho důvodů, proč má stres takový vliv na náš život.

Autor: Herbalife Nutrition

Pleťová kosmetika z Aloe Vera je populárním trendem především v létě. Používání tohoto přírodního prostředku ke zklidnění pokožky má řadu dalších pozitivních účinků, například hydratace pokožky. 

Autor: Herbalife Nutrition

Cvičení doma může začít rychle nudit: zvláště pokud děláte to samé cvičení každý den. Rozhodli jsme se přijít s pěti fitness výzvami, které provětrají váš tréninkový režim, otestují vaše atletické schopnosti a vnesou zábavu do vaší domácí tréninkové rutiny!

Autor: Herbalife Nutrition

Způsob, jakým začneme den, často ovlivní, jak se bude celý náš den vyvíjet. Mnozí z nás mají v tomto období ráno více času, který můžeme využít k vytvoření rituálů, díky nimž budeme zdravější a spokojenější. Vstaňte pravou nohou za pomoci těchto jednoduchých tipů!

Autor: Herbalife Nutrition

cvičení má mnoho výhod, podívejme se tedy na způsob, jak zařadit efektivní kardio do svého každodenního programu – na běh. Představujeme vám jednoduché tipy, jak dosáhnout stanoveného běžeckého cíle. 

Autor: Herbalife Nutrition

Debata o stravě a zdraví srdce už je tak dávná, že víme, co bychom měli dělat. Sledovat naši váhu. Sledovat náš celkový příjem tuků a udržovat si nízkou hladinu nasycených tuků. Hlídat si, kolik jíme soli. Jíst více potravin bohatých na vlákninu - jako jsou fazole a ovesné vločky. 

Autor: Herbalife Nutrition

Moderní život nás může zahltit svými náročnými očekáváními. Naše pozornost je přitahována různými směry; může být obtížné to zvládat, a přitom být plně přítomní s naším partnerem, což znesnadňuje trávení kvalitního času s naším milovaným.