Sportovkyně s lahví Herbalife24

SPORTOVNÍ VÝŽIVA

Trénujte jako sportovec. Zlepšete svou kondici, výkon a regeneraci s Herbalife24®. Naši 24hodinovou linii sportovní výživy využívá více než 190 sportovních týmů a sportovců po celém světě, aby jim pomohla podávat nejlepší výkony.

Sportovec a příprava na cvičení

PŘED CVIČENÍM

Příprava těla na každodenní trénink je stejně důležitá jako regenerace po tréninku. Získejte maximum ze svého tréninku hydratací a energizací svého těla s naším šumivým nápojem Lift Off ®.

Crossfit cvičení pro sportovkyni

BĚHEM CVIČENÍ

Během tréninku udržujte své tělo ve zvýšené energetické úrovni. Abychom vám pomohli optimalizovat váš výkon, vyvinuli jsme Herbalife24® Prolong - dokonalý produkt, který podpoří vaše každodenní cvičení a pomůže vám podat nejlepší výkon.

Sportovci odpočívající po cvičení

PO CVIČENÍ

Po intenzivním tréninku musíte vy a vaše svaly odpočívat. Efektivní plán obnovy výživy má rovnováhu hydratace, bílkovin a sacharidů. Prozkoumejte naši produktovou řadu, která vám pomůže po tréninku zregenerovat.

Sportovci ve fitness

CELÝ DEN

Ať už jste rekreační běžec nebo aktivní sportovec, splnění vašich každodenních potřeb výživy a hydratace je nezbytné pro váš trénink, výkon a regeneraci. Trénujte jako sportovec a uvolněte svůj potenciál s naší nekompromisní řadou sportovní výživy.