Nádoby s potravinovými doplňky

DOPLŇ SVÉ TĚLO SPRÁVNÝM ZPŮSOBEM

Navzdory našemu maximálnímu úsilí nemusí naše každodenní strava obsahovat správnou hladinu každé živiny. To je možnost, kdy doplňky stravy mohou pomoci zajistit správné zásobování našeho těla. Vitamíny, minerály a další doplňky pomáhají podporovat celkové zdraví a vitalitu a jsou klíčové pro normální růst a vývoj těla.

Multivitamin a nádoby

VITAMÍNY & MINERÁLY

Vitamíny a minerály jsou nezbytnou součástí naší stravy. Jsou potřebné pro mnoho chemických reakcí, které naše tělo provádí pro udržení celkového zdraví a pohody. Vyvážená strava dodává základní vitamíny a minerály, ale může být velmi obtížné konzumovat potřebné živiny jednoduše prostřednictvím jídla v dostatečné míře. Doplňky stravy, jako jsou multivitaminové tablety, vám mohou pomoci dosáhnout doporučené denní dávky.

Omega-3 rybí olej

ZDRAVÉ TUKY

Naše tělo potřebuje ke správnému fungování malé množství tuků - v malém množství a při správné rovnováze přispívají esenciální mastné kyseliny k udržení normálního vidění a normální funkci mozku.

Vlákninové nápoje

VLÁKNINA

K udržení normální trávicí funkce potřebují dospělé osoby každý den 25 gramů vlákniny, ale většina z nás nekonzumuje potřebné množství. Abychom vám pomohli dosáhnout denního doporučeného příjmu, nabízíme řadu řešení a doplňků bohatých na vlákninu.

Tablety roseguard s listy rozmarínu

FYTONUTRIENTY

Fytonutrienty působí jako antioxidanty a pomáhají udržovat normální funkci našeho imunitního systému. Zvyšte svůj denní příjem fytonutrientů s RoseGuard® -  doplňkem stravy od Herbalife, bohatým na vitamíny A, C a E.

Vanilkový proteinový koktejl

PROTEIN

Zvyšte příjem bílkovin v jednom snadném kroku - naše vysoce kvalitní proteinové doplňky jsou dokonalým doplňkem k vašemu občerstvení a jídlu. Vychutnejte si je v koktejlech, smoothie nebo si přidejte odměrku proteinu do vašeho oblíbeného jogurtu.