Snídanová smoothie miska Herbalife Nutrition

DOSÁHNĚTE SVÉ OPTIMÁLNÍ HMOTNOSTI

Ciťte se lépe a žijte lépe s naší řadou pro zdravou hmotnost. Naše produkty na hubnutí jsou podloženy věděckými výzkumy a jsou přizpůsobeny tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů za pomoci vyvážené stravy.

Formula 1 koktejl s různými příchutěmi

LAHODNÉ VYVÁŽENÉ JÍDLO

Řada Herbalife Nutrition Formula 1 nabízí výběr produktů nahrazujících jídlo pro kontrolu hmotnosti a zdravou výživu. Všechny koktejly Formula 1 jsou vyrobeny ze 100% veganských surovin a naše tyčinky Express jsou vhodné pro vegetariány. Formula 1 poskytuje vysocekvalitní rostlinné bílkoviny a všechny klíčové mikro a makroživiny, které vaše tělo potřebuje ve vyváženém jídle. Je to pohodlná a zdravá alternativa k vysoce kalorické snídani, obědu nebo večeři.

Svačina a tyčinky s vysokým obsahem proteinu

PROTEINOVÉ SVAČINKY

Naše svačiny s vysokým obsahem proteinu jsou skvělým způsobem, jak omezit vaše chutě a zároveň udržet vaše tělo doplněné proteinem a energií. Ať už hledáte výživné dopolední povzbuzení, shovívavé odpolední mlsání nebo rychlé sousto na cestách, naše nabídka tyčinek a svačinek vám pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti výživy a zůstat na správné cestě s vaším plánem zdravé stravy.

Aloe s citronem a mátou

NÍZKOKALORICKÉ NÁPOJE

Zůstaňte hydratovaní a udržujte si přehled o svém plánu hubnutí s naší řadou lahodných a osvěžujících nízkokalorických nápojů. Od kofeinového čaje po koncentrát Aloe Vera jsou naše produkty vyráběny tak, aby podporovaly kaloricky kontrolovanou stravu.