Snídaňová smoothie miska Herbalife

DOSÁHNĚTE SVÉ OPTIMÁLNÍ HMOTNOSTI

Ciťte se lépe a žijte lépe s naší řadou pro zdravou hmotnost. Naše produkty na hubnutí jsou podloženy věděckými výzkumy a jsou přizpůsobeny tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů za pomoci vyvážené stravy.

Formula 1 koktejl s různými příchuti

LAHODNÉ VYVÁŽENÉ JÍDLO

Herbalife Nutrition Formula 1 je komplexní koktejl nahrazující jídlo vyrobený ze 100% veganských ingrediencí. Poskytuje vysoce kvalitní rostlinný protein a všechny klíčové mikro a makro živiny, které vaše tělo potřebuje ve vyváženém jídle. Je to pohodlná a zdravá alternativa k vysoce kalorické snídani, obědu nebo večeři. Užijte si koktejl Formula 1 v 10 lahodných příchutích.

Občerstvení a tyčinky s vysokým obsahem bílkovin

PROTEINOVÉ SVAČINKY

Naše svačiny s vysokým obsahem proteinu jsou skvělým způsobem, jak omezit vaše chutě a zároveň udržet vaše tělo doplněné proteinem a energií. Ať už hledáte výživné dopolední povzbuzení, shovívavé odpolední mlsání nebo rychlé sousto na cestách, naše nabídka tyčinek a svačinek vám pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti výživy a zůstat na správné cestě s vaším plánem zdravé stravy.

Aloe s citronem a mátou

NÍZKOKALORICKÉ NÁPOJE

Zůstaňte hydratovaní a udržujte si přehled o svém plánu hubnutí s naší řadou lahodných a osvěžujících nízkokalorických nápojů. Od kofeinového čaje po koncentrát Aloe Vera jsou naše produkty vyráběny tak, aby podporovaly kaloricky kontrolovanou stravu.